Firmy i usługi

Rozliczenie podatku z Holandii – z aplikacją Aangifte to żaden problem!

Dla wielu Polaków pracujących w Holandii największą niedogodnością są zazwyczaj sprawy podatkowe. Bariera językowa i nieznajomość wszystkich przepisów skutecznie utrudnia rozliczenie z Belastiengdienst, czyli tamtejszym urzędem skarbowym. Niestety jeżeli pracowałeś w kraju tulipanów na zasadzie legalnej umowy o pracę, nie uciekniesz od tego obowiązku. Każdy, kto uzyskał dochód, jest zobowiązany do złożenia rocznego zeznania podatkowego. Wiemy dokładnie, jak wiele problemów może sprawić załatwianie tych wszystkich formalności – zajmujemy się tym na co dzień. Na szczęście dla Ciebie trafiłeś na nas i na naszą aplikację. Twoje problemy właśnie się skończyły – przekonaj się sam!

Rozliczenie podatku z Holandii – jak działa aplikacja?

Stworzona przez nas aplikacja to nowoczesne narzędzie do rozliczania podatku z Holandii. Jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze. Wystarczy, że wprowadzisz swoje dany z karty podatkowej Jaaropgave a funkcja kalkulatora błyskawicznie obliczy kwotę Twojego zwrotu lub ewentualnej dopłaty. Zasugeruje również najkorzystniejsze dla Ciebie rozliczenie: z warunkiem 90%, ubezpieczeniem w Polsce lub Holandii, z partnerem fiskalnym. Nie musisz szukać najlepszych rozwiązań, aplikacja Aagifte zrobi to za Ciebie, oszczędzając Twój cenny czas.

Na każdym kroku możesz zrezygnować. Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, w łatwy sposób opłacisz usługę za pomocą karty kredytowej lub przelewu internetowego. Zyskasz w ten sposób możliwość weryfikacji, poprawek, wysłania zeznania, tłumaczenia pism, możliwość odwołania od decyzji i wiele innych opcji. Wszystko to przy aktywnym wsparciu naszych specjalistów w dziedzinie podatków, z którymi będziesz od tej pory w stałym kontakcie. Wszystko to w jednej, niskiej cenie! Najprostsze i najszybsze rozliczenie podatku Holandia – Aangifte24

Zwrot podatku z Holandii – ile trzeba czekać?

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z aplikacji Aangifte? Masz szansę na szybszy zwrot podatku z Holandii. Holenderski urząd skarbowy rozpatruje zeznania w odpowiedniej kolejności, ale nie ma sprecyzowanego terminu, w którym musi wydać ostateczną decyzję i dokonać wpłaty pieniędzy na Twoje konto. Warto w takim razie jak najszybciej złożyć wniosek – daje to szansę na wyprzedzenie innych. Musi być on jednak wypełniony bezbłędnie, w innym wypadku trzeba będzie nanieść poprawki, co zdecydowanie wydłuży cały proces. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów – takich jak nasza kadra w Aangifte24. Więcej informacji o  tym, ile trzeba czekać na zwrot podatku z Holandii, przeczytasz na naszym blogu w tym wpisie: https://aangifte24.com/ile-sie-czeka-na-zwrot-podatku-z-holandii/.

Aplikacja Aangifte – szybko, wygodnie i bezpiecznie

Skorzystaj z naszego innowacyjnego narzędzia do rozliczania podatku z Holandii i zapomnij, jak wiele problemów sprawiało Ci to do tej pory. Wystarczy kilka kliknięć, aby wysłać wniosek i nie przejmować się niepotrzebnymi formalnościami. Zajmiemy się dla Ciebie wszystkimi sprawami i skontaktujemy w Twoim imieniu z Belastiengdienst. Zaufaj naszemu doświadczeniu w sprawach podatkowych i oszczędź sobie niepotrzebnych nerwów. Wypróbuj naszą aplikację już dziś – zapraszamy!

You may also like

Leave a reply