Firmy i usługi

Jakie są największe zalety namiotów aluminiowych

Namioty ekspresowe cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić dobrą ochronę stoiska przed deszczem, wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Odpowiednio wykonane zapewniają nie tylko dobrą ochronę, ale też solidną reklamę. Na co zwrócić uwagą podczas ich zakupu i do jakich celów można je wykorzystać? Dowiesz się tego, czytając dzisiejszy artykuł.

Namioty aluminiowe są lekkie i bardzo proste w obsłudze

W przeciwieństwie do namiotów stalowych te wykonane z aluminium są bardzo lekkie i niezwykle wygodne. Charakteryzują się prostotą obsługi, a to z kolei sprawia, że można je bardzo szybko rozłożyć dowolnym miejscu. Ich wybór powinniśmy rozważyć zawsze, gdy głównym celem jest mobilność. Aluminiowy stelaż zapewnia, że całość charakteryzuje się nie tylko lekkością, ale także wysoką stabilnością.  Takie rozwiązania idealnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach, szczególnie chętnie wybierane są przez studia nagłośnieniowe, które obsługują koncerty i inne imprezy okolicznościowe. Łatwość transportu i szybkość montażu sprawiają, że cieszą się coraz większą popularnością w całym kraju.

Wybierając namioty aluminiowe, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Nie każda firma dba o każdy detal, a jest to niezwykle ważne, bo pozwala zachować pełną sprawność przez wiele lat. Namioty aluminiowe wyprodukowane przez  firmę Vitabri to doskonała jakość i najwyższej jakości materiały wykorzystane w procesie produkcji. Chcą kupić dobry produkt w korzystnej cenie, warto zaglądnąć na ich stronę internetową już dzisiaj.

Na co zwrócić uwagę kupując namioty?

Liczy się przede wszystkim dobra konstrukcja. Niezależnie od tego czy wybierzemy namioty o ramie stalowej, czy aluminiowej, musi ona być wykonana z materiału o odpowiedniej grubości. Im większy przekrój, tym wytrzymalszą konstrukcję nabywamy. Decyzja o wyborze aluminiowych konstrukcji ma swoje uzasadnienie. Aluminium w przeciwieństwie do stali nie koroduje i jest zdecydowanie lżejsze. Dzięki temu uzyskujemy szybszą pracę obsługi w trakcie rozkładania namiotów. Namioty stalowe są cięższe i pomimo dobrego malowania, każde obicie lakieru sprawi, że prędzej lub później na ramie pojawi się korozja. W przypadku namiotów aluminiowych problem korozji właściwie nie istnieje.

Tutaj przede wszystkim liczy się odpowiednia jakość. Jeśli chcemy, by namiot wytrzymał przynajmniej kilka sezonów i ciągle wyglądał dobrze, to nie możemy iść na skróty. Decyzja o zakupie musi wynikać z wysokiej jakości produktu. Kierowanie się wyłącznie ceną nie jest najlepszym pomysłem. Oczywiście w sieci znaleźć można namioty w bardzo niskich cenach, ale wystarczy chwila analizy, by przekonać się, że ich rama wykonana jest z cieńszej stali lub aluminium, a to nie przyczyni się do dużej trwałości. Słabej jakości stelaż to częste problemy z rozkładaniem i podatność na niekorzystne warunki atmosferyczne, których w naszym kraju nie da się przecież uniknąć.

Namioty aluminiowe są bardzo mobilne i wbrew pozorom również stabilne. Stworzone z 4 lub 6-kątnych profili gwarantują pełne bezpieczeństwo i nie są podatne na wiatr. To wszystko sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Decydując się na wybór firmy Vitabri masz pewność, że dobra jakość idzie w parze z korzystną ceną i starannością wykonania. Tutaj nie ma mowy o żadnych niedoróbkach. Cały proces produkcji przeprowadzany jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co wpływa nie tylko na odpowiednią jakość, ale również perfekcyjny wygląd sprzedawanych namiotów.

You may also like

Leave a reply