Firmy i usługi

Ekologiczne wypełniacze, czyli jak realizować sprzedaż wysyłkową w zgodzie z naturą?

Wypełniacze to zmora Klientów, ale także sprzedawców prowadzących sprzedaż wysyłkową. Klienci denerwują się, że jest ich za dużo, a to z kolei gromadzi dodatkowe sterty śmieci i plastiku, który rozkłada się setki lat. Sprzedawcy natomiast muszą znaleźć dodatkowe miejsce na magazynowanie wypełniaczy, nie mniej starają się jak najlepiej zabezpieczyć produkty, aby całe i nieuszkodzone dotarły do odbiorcy. Jaki jest złoty środek i czy w ogóle taki istnieje? Przykładając uwagę do aspektów ekologicznych naszej planety musimy znaleźć coś po środku. Jakiego rodzaju wypełniacza byśmy nie wybrali, to zazwyczaj będzie on zbędnym elementem przesyłki, nie mniej, idąc w kierunku zero waste, warto decydować się na ekologiczne wypełniacze, które będą milsze dla oka, łatwiejsze w utylizacji, a czasem nawet możliwe do dalszego wykorzystania.

Wióra papierowe – czy warto w nie zainwestować prowadząc sklep online?

Każdy sprzedawca, który chce zatrzymać kupującego i zrobić na nim dobre wrażenie, postara się o to, aby paczka, jaka dociera do Klienta była efektowna i cieszyła nie tylko jakością kupionych produktów. I jednym z takich zabiegów jest zastosowanie wiór papierowych jako ekologicznego wypełniacza. Wióra papierowe, to naturalne i delikatne skrawki papierów biodegradowalnych dostępne w kształcie spaghetti lub Zig-zaga o różnych szerokościach, wielkościach i kolorach, dlatego każda marka może dostosować je pod barwy swoich produktów, logo czy innych kampanii marketingowych.

Ekologiczne wypełniacze, które Klienci dobrze znają z koszy prezentowych czy boxów upominkowych idealnie amortyzują wstrząsy i obicia podczas transportu. Ich niepyląca formuła zapobiega osadzaniu się pyłków na produktach, dodatkowo wióra papierowe doskonale radzą sobie z wilgocią i nie blaknął. Można je wykorzystać do dalszego pakowania prezentów dla bliskich osób albo stworzyć z nich nie3banalną dekorację w mieszkaniu. Klienci, którzy posiadają małe pociechy, ekologiczne wypełniacze mogą wykorzystać do prac i zabaw kreatywnych z dziećmi lub przechować na potrzeby prac wykonywanych w szkole. Dzięki temu wióra papierowe dostają nowe życie i zaoszczędzają miejsca w śmietniku.

Gdzie kupić ekologiczne wypełniacze?

Ekologiczne wypełniacze najlepiej kupować w miejscach, w których dostępne są hurtowe ilości. Im więcej wypełniacza kupimy, tym większe szanse na wynegocjowanie bardziej atrakcyjnej ceny. Przykładem może być marka Selglam, która w ofercie posiada nie tylko ekologiczne wypełniacze jak wióra papierowe, ale mnóstwo innych produktów eko, sprzedawanych w dużych ilościach na potrzeby innych firm, ale także ilości detaliczne dla zwykłych Klientów, którzy pragną przygotować samodzielnie oryginalny upominek i wręczyć go bliskiej osobie.

You may also like

Leave a reply