Firmy i usługi

Czym jest reklama wielkoformatowa?

Czy znasz te imponujące, kolorowe i rzucające się w oczy wydruki reklamowe spoglądające na przechodniów z największych budynków usytuowanych w mieście? To właśnie jeden z dwóch rodzajów reklamy wielkoformatowej, który pozwala zwiększyć skuteczność przeprowadzanych kampanii reklamowych, szczególnie dochodowych firm, które dysponują odpowiednim budżetem.

Rodzaje reklamy wielkoformatowej

Reklama wielkoformatowa umieszczana jest jako wydruk na specjalnej siatce na największych budynkach architektury miejskiej, lub jako wolnostojący nośnik reklamowy w pobliżu autostrad i drogach ekspresowych. Jakie są zalety reklamy wielkoformatowej?

  • Napędza sprzedaż lokalnie, pokazując przechodniom nowe usługi lub produkty, po które można udać się stacjonarnie
  • Jeżeli firma działa na terenie całej Polski może w ten sposób dotrzeć również do turystów, którzy zakupu danego produktu mogą dokonać w każdej lokalizacji, w której dana marka posiada sklep.
  • Reklama wielkoformatowa https://www.znajdzreklame.pl/reklama-wielkoformatowa napędza sprzedaż online
  • Umieszczona na autostradach dociera do osób z mniejszych miejscowości, które nie odwiedzają zbyt często dużych miast i nie mają możliwości zaobserwowania zmian i nowości w obrębie marki
  • Zwiększa rozpoznawalność marki docierając do dużego grona odbiorców
  • W zależności do grupy docelowej, do której jest kierowana, stanowi wzmocnienie przekazu i kampanii marketingowych prowadzonych przez Internet

Znajdzreklame.pl – wiodący lider w Polsce wśród reklamy zewnętrznej

Znajdzreklame.pl to firma, która dysponuje największą ilością nośników reklamowych w 500 miastach w Polsce, oferuje aż 21 różnych form reklamy, a dodatkowo zajmuje się Klientem kompleksowo: od projektu, poprzez wydruk aż po montaż reklamy zewnętrznej z uwzględnieniem standardów uchwały krajobrazowej obowiązującej na danym terenie gminy. Znajdzreklame.pl obsługuje zarówno małe, rodzinne firmy działające lokalnie i jak i duże przedsiębiorstwa, które docierają do Klientów w całym kraju. Współpraca z firmą nie kończy się wyłącznie na zamontowaniu nośnika reklamowego, ale daje obszerne raporty i rozeznanie w efektach przeprowadzanej kampanii marketingowej.

Ile kosztuje reklama wielkoformatowa w znajdzreklame.pl?

Koszt reklamy wielkoformatowej uzależniony jest od miasta w jakim ma zostać umieszczona reklama, od formatu wydruku, oświetlenia (a warto z niego korzystać, ponieważ reklama zwraca się przez 24/7), długości trwania kampanii czy od ilości nośników, na jakich ma zostać umieszczona. Zakres cenowy uwzględniający wszystkie zmienne waha się między 4 000 zł, a 200 000 zł miesięcznie, dlatego przed podjęciem decyzji o formie reklamy, warto zastanowić się jak długo chcemy korzystać z danej kampanii promocyjnej, określić budżet całościowy na reklamę i ustalić, jaka forma reklamy będzie najlepsza dla marki. Jeżeli będziemy znać podstawowe informacje i określimy zakresy budżetowe, nie pozostaje nic innego jak kontakt z firmą i dobór odpowiedniej formy i nośnika reklamowego.

You may also like

Leave a reply