Firmy i usługi

Basen czynny cały rok

Basen to ciekawa atrakcja każdego hotelu. Według badań przeprowadzonych przez znane systemy rezerwacji klienci oczekują od obiektów dostępności do basenu. To udogodnienie możesz posiadać na terenie własnego obiektu. 

Zajmujemy się montażem basenów kąpielowych pod indywidualne zamówienie klienta. Nasza specjalność jest budowa oraz montaż basenów wewnętrznych i zewnętrznych. Wszelkie prace przeprowadzamy od przygotowania podłoża aż do montażu dodatków. 

Dodatki, które są gwarancją stałego użytkowania

Posiadamy sklep, który przygotowuje każdego posiadacza basenu do stałego użytkowania. Dzięki odpowiedniemu sprzętu basen może być wykorzystywany przez cały rok. Jednym z takich urządzeń są ogrzewacze do basenu. Na stronie https://folkpool.pl/ogrzewanie-podgrzewacz-do-basenu/ możesz znaleźć rozwiązania, które ułatwiają posiadanie ciepłej wody przez większą część w roku. Dzięki czemu Twoim gościom hotelowym zapewnisz niezapomniane wrażenia. Kąpiel w basenie przy delikatnym śniegu to rzecz, która nie zdarza się zbyt często. Możliwość kąpieli w basenie o każdej porze roku przyciąga osoby, które cenią sobie spokój i ciszę. Odwiedzanie kompleksów w sezonie niskim, zdała od turystów to dobry sposób na finansowanie inwestycji w okresie zimowym czy jesiennym. Ogrzewanie basenu to dobra inwestycja dla hotelu, który nie ma możliwości instalacji basenu w obiekcie (względy techniczne). Dzięki czemu mamy basen, który jest czynny przez cały rok. Możemy nie dość, że udostępnić go gościom, to jeszcze pobierać za niego opłaty od osób z spoza hotelu.

Ochrona basenu

W niektórych porach roku basen może być nie czynny. Jeśli nie planujemy montować grzałki możemy zainwestować w zadaszenia do basenów. To sposób na ochronę, którą warto zastosować z kilku prostych powodów. 

Na jesienno-zimową porę

Kiedy lato się kończy nadchodzi czas, aby swój basen zabezpieczyć. Głównym powodem zabezpieczenia basenu są liście oraz gałęzie drzew, a także ich owoce np. kasztany, żołędzie. Jeśli nasz basen mieści się na terenie o dużym zalesieniu powłoki basenowe w postaci plandeki to najbardziej tańsze rozwiązanie. Odpowiednio nałożona płachta ochroni basen przed niechcianymi liśćmi. Na stronie internetowej firmy https://folkpool.pl/zadaszenia-basenowe-do-basenu/ znajdziesz różnego typu plandeki. Podane rozwiązanie różni się między sobą grubością. Plandeki są także mrozoodporne. Mogą być stosowane w okresie zimowym. 

Zabezpieczenie na wypadek deszczu

Podczas deszczowych dni korzystanie z basenu jest bardzo utrudnione. Dlatego dobrym pomysłem jest zastosowanie zadaszenia stałego w postaci tunelu ze szkła. Metalowa konstrukcja daje nam ciepło. Jeśli korzystamy z grzałek elektrycznych możemy ochronić wodę w basenie przed kroplami zimnego deszczu, który może nam ochłodzić wodę w basenie. Dzięki zadaszeniu możemy liczyć na oszczędności na ogrzewaniu elektrycznym. 

Posiadanie zadaszenia pełni rodzaj połączenia pomiędzy budynkiem hotelu, a strefą basenową. Podnosi komfort oraz chroni gości przed opadami deszczu. 

You may also like

Leave a reply