Dom i mieszkanie

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się fototapeta z piórkami?

Piórka całkiem słusznie kojarzą nam się z lekkością, powietrzem, unoszeniem przez wiatr. Są delikatne i zwiewne, symbolizują między innymi wolność, duchowość, a także kreatywność. Ich subtelność możemy podziwiać na wydrukach fototapet, a tym samym umieścić je w naszej przestrzeni i cieszyć się ich pięknem przez długie lata.

Dla małych i dużych domowników

Fototapety z piórkami idealnie sprawdzą się w aranżacji pokoi dziecięcych, szczególnie te wzory, które posiadają delikatne, pastelowe i ziemiste barwy. Będą dobrym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie chcą poznać przed narodzinami płci swojej pociechy. Przez swoją uniwersalność sprawdzą się zarówno w pokoju dla chłopca jak i dziewczynki, a odpowiednio dobrane odcienie fototapety nie będą kolidowały z pozostałymi elementami wyposażenia.

Fototapety z piórkami zadowolą także romantyczne dusze, które szukają ciepła i miłości, które nie lubią krzykliwych ozdób i cenią sobie minimalizm i delikatność. Piórka w sypialni, czy w salonie pozwolą na chwilę wytchnienia i wyciszenia kojąc umysł i przynosząc odprężenie. Idealnym uzupełnieniem dla tego rodzaju wydruku będą soczyście zielone kwiaty i rośliny, lub inne kontrastowe elementy w ulubionym kolorze.

Dla biznesu

W biznesie fototapety z piórkami mogą przypaść do gustu Klientom odwiedzającym gabinety psychologów lub coach’ów, dlatego właśnie właściciele tych branż powinni rozważyć dekorowanie ścian takimi wzorami. Delikatne kolory i nienachalne zdobnictwo poprawią samopoczucie pacjentów sprawiając, że chętniej będą nas odwiedzać i być może łatwiej będzie się im otworzyć na nowy etap życia. Podobne zastosowanie fototapety z piórkami mogą mieć w salonach masażu lub spa, w gabinetach dietetyków albo przedszkolach i żłobkach.

Delikatnie, ale z pazurem

Chociaż piórka to w naszych wyobrażeniach głównie delikatność i lekkość, nie oznacza to, że fototapety z piórkami muszą prezentować się jedynie w pastelowych i jasnych barwach. W sklepie coloray.pl znajdziemy mnóstwo wzorów, które pomimo swojej subtelności zachwycą nas intensywnymi barwami i formą. Duzy wybór motywów z piórkami sprawia, że zadowolone zostaną najróżniejsze gusta Klientów, a każda przestrzeń bez względu na swoje przeznaczenie dostanie nowy i nieszablonowy design spełniający oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

You may also like

Leave a reply