Dom i mieszkanie

Stylowe pomysły na dekorację salonu

Salon to niezbędny pokój każdego domu. To miejsce, w którym wszyscy gromadzą się i spędzają wolny czas jako rodzina. Dlatego często jest to największy pokój w całym domu. Przy tak dużej przestrzeni możesz robić cuda, jeśli lubisz projektowanie wnętrza, dlatego zebraliśmy jedne z najbardziej stylowych pomysłów na salon.

Niezwykłe przedmioty

Czy lubisz surfować? Być może masz deskę surfingową lub dwie? Idealnie, wyciągnij je z piwnicy i oprzyj na ścianie w jakimś rogu, jeśli masz dwie deski, jeszcze lepiej. Sprawi, że Twój pokój będzie bardziej swobodny. Możesz zrobić to samo z rakietą tenisową, na przykład pomalować ją na jakiś jasny kolor, biały lub czarny, a efekt cię zaskoczy.

Ściana galerii

Ściany galerii są obecnie bardzo popularnym trendem, więc jeśli masz dużo starych rodzinnych zdjęć, możesz je oprawić i zawiesić na ściany. Możesz zastosować bardziej symetryczne podejście, jeśli masz porządek i równowagę lub ułóż je tak, jak chcesz, aby uzyskać bardziej dynamiczną ścianę. Możesz także używać obrazów, a ramki mogą mieć ten sam rozmiar lub inny rozmiar.

Lustra

Wybierz lustra w kolorze, który dominuje w twojej przestrzeni lub w innym kolorze, jeśli chcesz go jeszcze bardziej zaakcentować, i obserwuj, jak uzupełnia go każdy twój gość. To naprawdę przyciąga wzrok i elegancki detal, który doda pomieszczeniu głębi.

Ściana biblioteki

Jeśli lubisz czytać i masz przyzwoitą kolekcję książek, możesz zamienić całą ścianę w prywatną bibliotekę. Ułóż książki według koloru okładki, posortuj je na różne sposoby, aby stworzyć interesujący i dynamiczny ogólny wygląd.

Metalowe dodatki

Sztuka metalowa jest czymś, o co wszyscy szaleją. Każdy chce mieć w swoim domu kawałek niestandardowej metalowej sztuki ściennej i nie dziwi nas, że są piękne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz rzeźbę, czy kilka mniejszych geometrycznych półek, twój dom zyska trochę tych rustykalnych, wytartych szyków lub industrialnych klimatów, które są teraz tak popularne.

Mamy nadzieję, że niektóre z naszych pomysłów zainspirowały Cię do wprowadzenia zmian w salonie. Nie zawsze łatwo jest wypróbować coś nowego, zwłaszcza jeśli od lat nie remontowałeś domu, więc w pierwszych dniach może to wyglądać trochę dziwnie. Ale daj temu trochę czasu. Po dostosowaniu będziesz tak szczęśliwy, że w końcu to zrobiłeś.

You may also like

Leave a reply