Edukacja i kariera

Rozrywka i szkolenie w jednym – czyli MULTI DJ CAMP 2020

Szkolenia na Dj`a pozwalają na rozwój swoich umiejętności. Dzięki naszej ofercie możesz zdobyć nowe umiejętności oraz pozyskać wiedzę niezbędną do zorganizowania każdej imprezy. Szkolenie jest adresowane dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu grania na konsoli. Kilkudniowe szkolenie jest przeznaczone dla osób początkujących. W trakcie podziału na grupy postaramy się podzielić uczestników w oparciu o różny stopień doświadczenia. Dzięki czemu będziemy mógł poznać nowe umiejętności oraz nauczyć się nowych technik miksowania. 

Umiejętności po szkoleniu 

Po zdobyciu certyfikatu Dj`a możesz śmiało rozkręcać każdego rodzaju event. Na szkoleniu możesz poznać jeden ze stopni miksowania. Na początku szkolenia możesz zdecydować się na obsługę konsoli z winylem oraz nośnikami tj. płyta CD oraz mp3. Wiedza, że szkolenia pozwoli na bezpieczne posługiwanie się prawem autorskim oraz innymi aspektami prawnymi. Wiedza będzie dotyczyła także marketingu.

Za pomocą doświadczeń DJ Inox dowiemy się jak prawidłowo stosować marketing bezpośredni. Gość nauczy Cię jak prawidłowo zarządzać marketingiem w sieci. Nie zabraknie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej zw. z posługiwaniem się mikrofonu. W skład ćwiczeń wchodzi odpowiednie ustawienie mikrofonu oraz jego podłączenie wraz z nagłośnieniem. Ze spraw technicznych możemy liczyć na profesjonalną obsługę konsoli popularnych marek. Na stronie https://djpromotion.com.pl odnajdziemy szereg informacji na temat szczegółowych tematów szkolenia. 

Dodatkowe atrakcje 

Po szkoleniu warto się zrelaksować. Lokalizacja ośrodka na Jachrance pozwala na skorzystanie z Zalewu Zegrzyńskiego. Dzięki prywatnie strzeżonej plaży można skorzystać z możliwości kąpieliska. Bez obaw możesz pływać, pedałować na rowerkach wodnych albo się opalać. Otoczenie zalewu pozwala na skorzystanie z drobnych wycieczek leśnych. Przy ośrodku można wypożyczyć rowerki w celu małej przejażdżki. Gdy pogoda dopisze zorganizujemy dla Państwa szereg atrakcji dodatkowych. Jedną z nich są ogniska. W godzinach wieczornych na specjalnym przygotowanym placu przygotujemy całe zaplecze gastronomiczne wraz z wyżywieniem na miejscu.

Na stronie https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/ znajdziemy także inne patenty na spędzenie czasu wolnego. Gdy pogoda nie dopisze zawsze możecie poćwiczyć. Ośrodek jest wyposażony w salkę fitness. W pomieszczeniach znajdziemy pełen zakres urządzeń do przeprowadzenia kompleksowego treningu siłowego. Dla imprezowiczów czeka największa atrakcja wieczoru. Jest nią Boat Camp. Na specjalnie dla Państwa wynajętej łodzi czekają przekąski oraz oferta napoi. Podczas rejsu można pozwiedzać jezioro Zegrzyńskie, a przy okazji rywalizować z kumplami o najlepszy rejsowy kawałek. Dla zainteresowanych czekają także wycieczki do stacji radiowych. Mały wyjazd pozwoli na poznanie studia od środka oraz zaznajomienie się z pracą Dj`a radiowego. W wycieczce będę nam towarzyszyć pracownicy radia z działu muzyka. 

You may also like

Leave a reply