Dom i mieszkanie

Luksusowe czarne baterie wannowe ścienne Deante

Pomimo sporego zainteresowania kabin prysznicowych, wciąż jest sporo zwolenników wanien. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to właśnie wanny uchodzą za synonim relaksu. Można w nich nie tylko wykonać dane czynności higieniczne, ale także i odpocząć po ciężkim dniu. Za komfort ich użytkowania odpowiedzialny jest nie tylko materiał, z jakiego wanna została wykonana, jej kształt czy rozmiar, ale także i baterie, które są montowane w jej pobliżu. Do jednych z popularniejszych zalicza się czarne baterie wannowe ścienne Deante. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Popularne baterie wannowe ścienne czarne Deante Hiacynt!

Polski producent Dante posiada w swojej ofercie szeroki wybór baterii wannowych nie tylko klasycznych chromowanych, ale także i baterii w kolorze złotym, białym czy czarnym. To właśnie czarne baterie wannowe Deante są jednymi z chętniej wybieranych nie tylko przez projektantów wnętrz, wykonawców, ale i klientów indywidualnych. Są one bowiem połączeniem ciekawego designu, dobrych parametrów pracy oraz relatywnie niskiej ceny. Do jednych z częściej wybieranych modeli, zaliczyć można czarne baterie wannowe ścienne Deante Hiacynt.

Modele te ze względu na design idealnie sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych oraz klasycznych. Bateria wannowa Deante Hiacynt na końcu wylewki posiada ruchomy aerator, dzięki któremu z łatwością można pokierować strumieniem wypływającej wody. Warto wspomnieć o tym, że bateria została wyposażona w ceramiczną głowicę, która jest gwarantem jest płynnej i bezawaryjnej pracy. Wspomniany model baterii znajduje się w niskiej, konkurencyjnej cenie w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Nowoczesna bateria wannowa Deante Arnika w kolorze czarnym

W nowocześnie urządzonych, minimalistycznych łazienkach idealnie prezentowała się będzie bateria wannowa ścienna Deante Arnika. Ten model w kolorze czarnym zachwyca swą subtelną estetyką oraz parametrami technicznymi. Bateria wannowa wyposażona jest w zawory zwrotne oraz silikonowy aerator. Poza tym dzięki temu, że na końcu wylewki znajduje się perlator, wypływająca woda jest napowietrzana, przyjemna w kontakcie ze skórą, dzięki napowietrzaniu zużywa się jej mniej i to nawet o 30%!

Bateria wannowa w stylu retro, czyli Deante Temisto!

Coraz więcej osób urządza swoją łazienkę w stylistyce retro. Odejście od wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych na rzecz stylistyki retro, loft, Art Deco, sprawia, że łazienka coraz częściej przypomina nie tylko miejsce, w którym wykonuje się dane czynności higieniczne, ale także i prawdziwe salony kąpielowe, strefy SPA.

Projektanci wnętrz często wybierają do łazienek retro baterie wannowe ścienne Deante Temisto. Modele te są inspirowane poprzednimi epokami i po prostu zachwycają swoją estetyką. Wygląd baterii nie jest jednak jedynym jej atutem. Model ten został wyposażony w szereg funkcjonalności, dzięki którym użytkowanie baterii, jest prawdziwą przyjemnością.

You may also like

Leave a reply