Telefon jest urządzeniem, które towarzyszy nam codziennie. Często musimy mieć go pod ręką przez znaczną część dnia, dlatego zależy nam na tym, aby wybrane przez nas urządzenie nie tylko dobrze prezentowało się pod kątem wizualnym, ale przede wszystkim było praktyczne i przystosowane do naszego rytmu dnia. Dotyczy to również wymiarów. Sprawdź, jaki rozmiar telefonu warto wybrać.

Telefon z dużym ekranem – dlaczego warto?

Każdy, kto miał w ręce telefon z dużym ekranem, zgodzi się, że takie urządzenie oferuje nam o wiele więcej możliwości użytkowania niż smartfony z mniejszym wyświetlaczem. Smartfony z dużym ekranem umożliwiają wygodne oglądanie filmów, seriali czy teledysków. Dodatkowo, jeśli wykorzystujemy je do pracy, staje się to znacznie bardziej komfortowe, podobnie jak korzystanie z internetu czy granie w ulubione gry. Smartfony z dużym wyświetlaczem sprawiają także, że możemy korzystać z nich jak z tabletu. Dzięki temu w podróż lub do pracy nie musimy zabierać ze sobą dwóch urządzeń, o ile nie jest to naprawdę konieczne.

Oczywiście kiedyś duży ekran telefonu wiązał się z dużymi rozmiarami, przez co urządzenie mogło okazać się nieporęczne. Duży telefon dość trudno umieścić w kieszeni bez obaw, że z niej wypadnie. Na szczęście rozwiązaniem tego problemu stały się rozkładane telefony.

Rozkładane smartfony – zalety

Czy warto wybrać rozkładany smartfon z dużym ekranem? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim dlatego, że po jego rozłożeniu, na dużym ekranie zmieści się o wiele więcej treści niż na ekranie klasycznego telefonu z wyświetlaczem do 6,5”. Większy ekran sprawia, że wygodniej patrzy się na wyświetlane elementy, zarówno jeśli chodzi o oglądanie odcinka ulubionego serialu, jak i pracę. Dzięki smartfonowi z dużym wyświetlaczem jesteś w stanie pracować na kilku dokumentach lub jednocześnie mieć otwarte kilka zakładek przeglądarki. Jednocześnie dzięki Galaxy Z Flip5 nie musisz rezygnować z wygody – ten kompatybilny telefon może zmieścić się do torebki czy kieszeni.

Większy ekran w telefonie to także znacznie większa wygoda dla entuzjastów gier mobilnych. Dzięki większym wymiarom zyskujesz znacznie lepszy ogląd sytuacji, jak i jesteś w stanie dostrzec znacznie więcej szczegółów.

Telefon Samsung z dużym wyświetlaczem

Zastanawiasz się, jaki smartfon z dużym ekranem okaże się dobrym rozwiązaniem w Twoim przypadku? Jeśli zależy Ci na smartfonie z odpowiednio dużym wyświetlaczem, jak i tym, aby na co dzień był praktyczny w użyciu i nie zajmował zbyt wiele miejsca w torebce czy kieszeni, sprawdź Galaxy Z Flip5 – składany telefon Samsung.

Cechą charakterystyczną tego telefonu jest jego kompaktowy rozmiar. Galaxy Z Flip5 składa się tak dobrze, że bez problemu może zmieścić się w praktycznie każdej kieszeni*.

Oprócz tego Galaxy Z Flip5 posiada Flex Window, czyli 3,4-calowy ekran** stworzony po to, by wyrażać siebie w najbardziej kreatywny sposób. To świetny telefon do robienia wymagających zdjęć i selfie, co jest zasługą FlexCam. Niezależnie od tego, który aparat wybierzesz, zrobienie wysokiej jakości zdjęcia okaże się proste i  przyjemne.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*To urządzenie zawiera magnesy. Należy trzymać je z dala od kart kredytowych, wszczepionych urządzeń medycznych i innych urządzeń, na które magnesy mogą mieć wpływ. W przypadku urządzeń medycznych urządzenie należy trzymać w odległości większej niż 15 cm.

**Mierząc po przekątnej, ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 ma rozmiar 3,4 cala w pełnej prostokątnej formie; rzeczywisty widoczny obszar to około 95% pełnego prostokątnego obszaru ze względu na zaokrąglone rogi i dolne wycięcie.

You may also like

Leave a reply

More in Poradniki