Dom i mieszkanie

Funkcjonalne i trwałe modele zlewozmywaków nakładanych

Klientom poszukującym modelu zlewozmywaka o większych gabarytach proponujemy gamę zlewozmywaków nakładanych, zwanych również naszafkowymi. Jak sugeruje nazwa tej grupy produktów, montowane są one na wierzchu popularnych szafek kuchennych. Jedną z ich cech charakterystycznych są relatywnie duże rozmiary, które dotyczą wszystkich modeli zlewozmywaka z tej linii.

Zlewozmywaki nakładane – granitowe

W naszej ofercie zlewozmywaków nakładanych klient znajdzie modele wykonane z granitu. Wyróżnia je klasyczny design, cechujący się elegancją estetycznej prostoty, dzięki czemu stanowią one schludne uzupełnienie każdej kuchni.

Model zlewozmywaka granitowego o rozmiarze 80×60 cm to znakomite rozwiązanie dla osób często korzystających z przestrzeni kuchennej, potrzebujących więcej miejsca roboczego do sprawnego podołania codziennym zajęciom. W komorze zlewozmywaka nakładanego o takich rozmiarach bez trudu ulokujemy dużą ilość naczyń, żywności czy innych przedmiotów, co ułatwi ich przygotowywanie, obróbkę i zmywanie.

Zlewozmywak nakładany o tej trwałości oraz rozmiarach, stanowi bardzo trafny wybór również wtedy, gdy nasza kuchnia nie jest wyposażona w zmywarkę. Jej brak wpływa na konieczność dokonywania częstszego zmywania na większą skalę przy wykorzystaniu właśnie pojemności naszego zlewozmywaka.

Wybór w zakresie ilości komór zlewozmywaka

Warto zastanowić się również nad kwestią dotyczącą optymalnego dla siebie wyboru komór. Jako że w gamie zlewozmywaków nakładanych znajdą się zarówno jedno jak i dwukomorowe rozwiązania, stwarza to kolejną możliwość wyboru. Warto też zaznaczyć, że jednokomorowy model wyposażony jest również w ociekacz o znacznej powierzchni, pomocny przy pracach kuchennych czy suszeniu umytych naczyń.

Dwukomorowe zlewozmywaki nakładane należą zaś do najchętniej kupowanej grupy zlewozmywaków. Poprzez dwie komory pokrywające całą powierzchnię górnej warstwy szafki dostępna przestrzeń jest optymalnie wykorzystana. W pomieszczeniach, w których nie brakuje miejsca na blacie kuchennym, stanowią one praktyczny dodatek zwiększający ich użyteczność. Ich obecność spisze się znakomicie również w domach wielorodzinnych jak również tam, gdzie to właśnie zlewozmywak jest narzędziem do realizacji dużej ilości codziennego zmywania. Dwie duże komory pozwalają dokonać podziału realizowanych prac, na przykład na odkładanie naczyń do późniejszego umycia oraz przygotowywanie świeżej żywności. Dzięki dużym rozmiarom komór można realizować te czynności swobodnie.

You may also like

Leave a reply