Dom i mieszkanie

Czym wyróżniają się materace hybrydowe na tle konkurencji?

Przy tak wielu opcjach materacy dostępnych na rynku, materace hybrydowe są najnowszą atrakcją. Materac hybrydowy to taki, który jest wykonany z połączenia różnych wygodnych materiałów – stąd nazwa “hybrydowy”. Materace te mają zapewniać najlepsze właściwości wielu rodzajów materacy.

Materace hybrydowe – na przykładzie jednego z topowych modeli

Modele takie, jak materac Electro Hilding są przeznaczone dla szerokiego grona osób, które mają trudności ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie miejsca do spania. Z racji tego, że jest wytwarzany z połączenia doskonale dopasowanych materiałów i rozwiązań – odpowiada nawet najbardziej wyróżniające się wymagania.

Jakie rozwiązania i materiały znajdziesz w materacu Electro Hilding?

  • siedmiostrefowa sprężyna kieszeniowa typu multipocket,
  • sprężysta i elastyczna piana HR,
  • piana Visco 3,5 cm,
  • pokrowiec Tencel ułatwiający transport,
  • specjalny, profilowany lateks,
  • naturalne, antybakteryjne włókno Sizal,
  • hybrydowa piana Fusion.

Takie połączenie zalet sprawia, że Electro Hilding podobnie jak inne materace hybrydowe otwiera możliwość uzyskania zupełnie nowego komfortu dla osób z różnymi rodzajami zmagań.

Wszechstronne korzyści materaca hybrydowego

Materac hybrydowy wysokiej jakości musi to być produkt zaprojektowany i zrealizowany z najwyższą starannością. Tak jak materac Dance Hilding, który posiada specjalny pokrowiec, zapewniający nie tylko unikalny design materaca, ale również umożliwiający łatwą cyrkulację powietrza w całym materacu. Mając do dyspozycji taki materac możesz mieć pewność, że śpisz na tym wysokiej jakości produkcie. Na takim materacu hybrydowym nie będzie Ci za gorąco i na pewno znakomicie się wyśpisz.

Kiedy mówimy hybryda, oznacza to, że jest to połączenie najlepszych materiałów materacowych. Dzięki hybrydowemu materacowi otrzymujesz komfort i solidne wsparcie wewnętrznych zwojów w idealnej równowadze. Dlatego wybierając materac West Port doświadczysz tego, co najlepsze z obu światów – dlatego coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki model do spania.

Czym jeszcze wyróżnia się materac West Port i inne modele hybrydowe?

Podparcie krawędzi to strukturalna integralność na krawędziach materaca. Tego podparcia krawędzi można zaobserwować brak w materacach, które są wykonane tylko z jednego rodzaju materiału, najczęściej materaca piankowego. Jednak dzięki materacowi hybrydowemu takiemu jak na przykład materac West Port możesz mieć pewność, że krawędzie materaca zachowają swoją strukturę przez cały okres użytkowania. Dzięki rdzeniowej strukturze – każdy hybrydowy materac zapewnia doskonałe podparcie krawędzi.

Ze względu na swój regulowany komfort, materace hybrydowe doskonale ochronią Cię przed porannymi bólami, które możesz odczuwać podczas snu na niewygodnym materacu. Hybrydowe materace są zaprojektowane tak, aby zapewnić równowagę komfortu i wsparcia przez całą noc. Materac ten utrzymuje swój rdzeń przez wiele lat bez obaw o zwiotczenie lub zagłębienie pod wpływem stałego nacisku ciała. Dzięki temu utrzymuje jędrność, modelując sylwetkę i zapewniając optymalne podparcie przez całą noc.

You may also like

Leave a reply