E-biznes

4 metody zarabiania przez internet

Jest wiele metod zarabiania przez Internet bardziej i mniej dochodowych. Jedne nadają się jedynie do dorabiania, a inne pozwalają nawet porzucić prace na etacie.

1. Własny blog
Prowadzenie bloga to jedno z najbardziej dochodowych zajęć. Blog to narzędzie umożliwiające łączenie wielu sposobów zarabiania. Jednak, aby zarabiać wielkie pieniądze potrzeba włożyć w blog bardzo dużo pracy, a i to nie gwarantuje sukcesu. Dobre treści na blogu są tak samo ważne jak jego promowanie.

Wiele firm i przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje biznesy, a nie mają czasu albo pomysłu na pisanie własnych artykułów, idą śladami firmy Wałcz, gdzie w prosty i przejrzysty sposób docierają do Klientów prezentując możliwości i charakter swojej firmy.

2. Microstock (banki zdjęć)
Coś dla osób, których pasją jest fotografia. Zarabianie odbywa się na podobnej zasadzie jak sprzedaż tekstów. Można wystawić zdjęcie do serwisu i czekać aż ktoś kupi, a dla osób z większym doświadczeniem dostępne są dochodowe zlecenia. Jedyna różnica jest taka, że tutaj można wystawić zdjęcia na wyłączność za wyższą cenę lub na licencji „free”, czyli to samo zdjęcie można sprzedać wielokrotnie.

3. BUX
Mało dochodowy sposób przeznaczony dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z zarabianiem przez internet. Mowa tu o niewielkich kwotach, które mogą być uzupełnieniem do kieszonkowego. Jedyną opcją na większe pieniądze są poleceni. Mając wielu aktywnych poleconych na kilkunastu serwisach można zarobić przyzwoite pieniądze. Zarabianie polega na klikaniu w reklamy, czytaniu e-maili, oglądaniu reklam i innych prostych zadaniach w zależności od serwisu.

4. Ankiety
Bardziej dochodowy sposób niż bux, ale też raczej służący do dorabiania. Tutaj również są poleceni, którzy mogą zwiększyć zarobki. Zarabianie tym sposobem nie wymaga żadnych umiejętności, to jedynie wyrażanie swojej opinii na określone tematy i zarabianie na tym większych lub mniejszych pieniędzy. Najlepiej zarejestrować się na wielu serwisach z ankietami, co zwiększy zarobki. Warto zaznaczyć, że każda ankieta ma swoją preferowaną grupę odbiorców, dlatego do wielu ankiet można się nie kwalifikować, ale to nie powinno zniechęcać.

Przedstawione wyżej sposoby zarabiania przez internet to tylko przykłady, a tematy „zarabianie przez Internet” jest znacznie szerszy.

You may also like

Leave a reply

More in E-biznes