Członkowie Zwyczajni

  1. Anzelewicz Krzysztof – Port Economy Professional, wiceprezes Stowarzyszenia Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu
  2. Barańska Liliana – dyrektor, Bałtycka Akademia Umiejętności
  3. Biłat Danuta – Transport Economy Professional
  4. Chłopecki Jerzy – komandor rezerwy
  5. Cieślak Andrzej – Urząd Morski w Gdyni
  6. Christowa Czesława, prof. ZUT Szczecin, prezes  Instytutu Transportu, Spedycji i Logistyki
  7. Długosz Zdzisław – Instytut Badań nad Bezpieczeństwem
  8. Dobrowolski Krzysztof, prof.  –  Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański
  9. Gil Piotr – GrECo JLT Polska
  10. Grzybowski Marek, prof. AM Gdynia – Akademia Morska w Gdyni, Kierownik Katedry Ekonomii i Zarządzania
  11. Grzelakowski Andrzej, prof.  – dziekan wydziału WPiT, Akademia Morska w Gdyni; Prezes Rady Nadzorczej ZMP Gdynia
  12. Igielski Michał, dr  – Akademia Morska w Gdyni, Katedra Ekonomii i Zarządzania
  13. Jakubczyk Józef – ekspert ds. morskich technologii militarnych, OBR CTM
  14. Jarosiński Janusz – prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. do 2016 r.
  15. Jaszowski Władysław – dziennikarz gospodarczy
  16. Jaś Zbigniew – radca prawny
  17. Jurkowski Ryszard, dr – ekonomista
  18. Juszczyszyn Józef – ekspert, spedycja, logistyka
  19. Kamiński Marek – podróżnik, biznesmen
  20. Karnicki Zbigniew, dr – Morski Instytut Rybacki
  21. Kilian Andrzej, dr inż. – dyrektor OBR Centrum Techniki Morskiej S.A.
  22. Kuchnowski Lech – dyrektor
  23. Królikowski Andrzej, dr – dyrektor Urzędu Morskiego Gdynia, prezes Zarządu Ligi Morskiej i Rzecznej
  24. Lewandowski Jerzy, dr – Sekretarza Generalny – Krajowa Izba Gospodarki Morskiej
  25. Lewandowski Andrzej – Geomor Ltd. Gdańsk
  26. Linkowski Tomasz, prof. nadzw. – dyrektor, Morski Instytut Rybacki
  27. Lipski Marek – ekspert
  28. Masny Piotr – Seatrans Crewing S.A.
  29. Mickiewicz Piotr, prof.  – Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
  30. Milczewski Grzegorz – ekspert ds. morskich
  31. Naskręt Alfred – kpt.ż.w., Szkoła Morska w Gdyni
  32. Nawrocki Witold – kpt.ż.w., Stowarzyszenie Kapitanów Żeglugi Wielkiej w Gdyni
  33. Niemiec Ryszard – ekspert żeglugowy
  34. Marek Robert – prezes zarządu HTPCS
  35. Nowakiewicz Zbigniew – ekspert żeglugowy
  36. Palmowski Tadeusz, prof.  – Kierownik Katedry  Geografii Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Gdański
  37. Pawłowski Artur – Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
  38. Pliński Marcin, prof. – Uniwersytet Gdański, Redaktor Naczelny czasopisma naukowego „Oceanological and Hydrobiological Studies”
  39. Rychlicki Krzysztof – prezes zarządu PPH ‚Dalmor” Gdynia
  40. Rogoziński Andrzej – prezes zarządu Polcargo Ltd. Gdynia
  41. Smolarek Zbigniew – Petrobaltic Ltd. Gdańsk
  42. Schon Jerzy – ekspert ubezpieczeniowy
  43. Skelnik Julian – chairman of the Baltic Port Organization, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.,
  44. Skwiercz Stefan – właściciel Posesor Surveyor Gdynia
  45. Starnawski Jerzy – Członek Zarządu, Zastępca Dyrektora PPP Naftoport Ltd. Gdańsk
  46. Stateczny Andrzej, prof., Akademia Morska Szczecin; właściciel Marine Technology
  47. Stefaniak Lechosław – dziennikarz gospodarczy
  48. Stawski Andrzej – AStawski Shipbrokers
  49. Szymanowska Beata – Zarząd Morskiego Portu Gdynia
  50. Toczek Ryszard – Urząd Miasta Gdynia, Naczelnik Biura Rozwoju Miasta
  51. Studziński Robert – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  52. Wędziński Maciej – Maritime Wortal, WYDAWNICTWO LINK Ltd. Szczecin
  53. Węglewski Konrad – Czarny Tulipan Ltd. Gdynia
  54. Wojciechowski Stanisław – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  55. Zbigniew Zienowicz, dr inż.  Prezes Hydromega
  56. Ziółkowski Tomasz – ekspert