Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Zwyczajni i Członkowie Założyciele Stowarzyszenia

  1. Anzelewicz Krzysztof – Port Economy Professional, wiceprezes Stowarzyszenia Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu
  2. Barańska Liliana – dyrektor, Bałtycka Akademia Umiejętności
  3. Biłat Danuta – Transport Economy Professional
  4. Brodecki Zdzisław, prof.  – przewodniczący THINK TANKu MORSKIEGO i KOSMICZNEGO
  5. Chłopecki Jerzy – komandor rezerwy
  6. Cieślak Andrzej – Urząd Morski w Gdyni
  7. Christowa Czesława, prof. ZUT Szczecin, prezes  Instytutu Transportu, Spedycji i Logistyki
  8. Chyc Paweł, dr prawa morskiego, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, członek Komisji Prawa Morskiego
  9. Długosz Zdzisław – Instytut Badań nad Bezpieczeństwem
  10. Dobrowolski Krzysztof, prof.  –  Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański
  11. Gazdowska Eliza, dyrektor marketingu PARTNER-SHIP
  12. Gil Piotr – GrECo JLT Polska
  13. Grzybowski Marek, prof. AM Gdynia – Akademia Morska w Gdyni, Kierownik Katedry Ekonomii i Zarządzania
  14. Grzelakowski Andrzej, prof.  – dziekan wydziału WPiT, Akademia Morska w Gdyni; Prezes Rady Nadzorczej ZMP Gdynia
  15. Igielski Michał, dr  – Akademia Morska w Gdyni, Katedra Ekonomii i Zarządzania
  16. Jakubczyk Józef – ekspert ds. morskich technologii militarnych, OBR CTM
  17. Jarosiński Janusz – prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. do 2016 r.
  18. Jaszowski Władysław – dziennikarz gospodarczy
  19. Jaś Zbigniew – radca prawny
  20. Jurkowski Ryszard, dr – ekonomista
  21. Juszczyszyn Józef – ekspert, spedycja, logistyka
  22. Kamiński Marek – podróżnik, biznesmen
  23. Karnicki Zbigniew, dr – Morski Instytut Rybacki
  24. Kilian Andrzej, dr inż. – dyrektor OBR Centrum Techniki Morskiej S.A.
  25. Kuchnowski Lech – dyrektor
  26. Królikowski Andrzej, dr –  prezes Zarządu Ligi Morskiej i Rzecznej
  27. Krasnodębski Grzegorz, kmdr prof. Akademia Marynarki Wojennej, Prodziekan ds. Nauki, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich
  28. Lewandowski Jerzy, dr – Sekretarza Generalny – Krajowa Izba Gospodarki Morskiej
  29. Lewandowski Andrzej – Geomor Ltd. Gdańsk
  30. Linkowski Tomasz, prof. nadzw. – dyrektor, Morski Instytut Rybacki
  31. Lipski Marek – ekspert
  32. Masny Piotr – Seatrans Crewing S.A.
  33. Mickiewicz Piotr, prof.  – Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
  34. Milczewski Grzegorz – ekspert ds. morskich
  35. Naskręt Alfred – kpt.ż.w., Szkoła Morska w Gdyni
  36. Nawrocki Witold – kpt.ż.w., Stowarzyszenie Kapitanów Żeglugi Wielkiej w Gdyni
  37. Niemiec Ryszard – ekspert żeglugowy
  38. Marek Robert – prezes zarządu HTPCS
  39. Nowakiewicz Zbigniew – ekspert żeglugowy
  40. Ozygała Krzysztof, właściciel, prezes zarządu PARTNER-SHIP
  41. Palmowski Tadeusz, prof.  – Kierownik Katedry  Geografii Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Gdański
  42. Pawłowski Artur – Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
  43. Polkowska Małgorzata, prof., Akademia Sztuki Wojennej, – kierownik Katedry PRAWA WOJSKOWEGO I KONFLIKTÓW ZBROJNYCH
  44. Pliński Marcin, prof. – Uniwersytet Gdański, Redaktor Naczelny czasopisma naukowego „Oceanological and Hydrobiological Studies”
  45. Rychlicki Krzysztof – prezes zarządu PPH ‚Dalmor” Gdynia
  46. Rogoziński Andrzej – prezes zarządu Polcargo Ltd. Gdynia
  47. Smolarek Zbigniew – Petrobaltic Ltd. Gdańsk
  48. Schon Jerzy – ekspert ubezpieczeniowy
  49. Skelnik Julian – chairman of the Baltic Port Organization, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.,
  50. Skwiercz Stefan – właściciel Posesor Surveyor Gdynia
  51. Starnawski Jerzy – Członek Zarządu, Zastępca Dyrektora PPP Naftoport Ltd. Gdańsk
  52. Stateczny Andrzej, prof., Politechnika Gdańska; właściciel Marine Technology
  53. Stefaniak Lechosław – dziennikarz gospodarczy
  54. Stawski Andrzej – AStawski Shipbrokers
  55. Szymanowska Beata – Zarząd Morskiego Portu Gdynia
  56. Toczek Ryszard – Urząd Miasta Gdynia, Naczelnik Biura Rozwoju Miasta
  57. Topolska Paulina, mgr, Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa, sekretarz Komitetu Nauk Kosmicznych PAN
  58. Ostrowska Mirosława, prof. Instytut Oceanologii PAN, satelitarny monitoring środowiska Morza Bałtyckiego SatBałtyk
  59. Studziński Robert – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  60. Wędziński Maciej – Maritime Wortal, WYDAWNICTWO LINK Ltd. Szczecin
  61. Węglewski Konrad – Czarny Tulipan Ltd. Gdynia
  62. Więckowski Marcin, Prezes WHIZBRAND GROUP
  63. Wittbrodt Edmund – prof., Politechnika Gdańska, przewodniczący Komitetu Nauk Kosmicznych PAN
  64. Wojciechowski Stanisław – ODYS Shipyard Ltd. Gdańsk
  65. Zbigniew Zienowicz, dr inż.  Prezes Hydromega
  66. Ziółkowski Tomasz – ekspert